Лабораторія “Бастіко Україна”

інспекційна компанія

Персонал нашої лабораторії

Фахівці лабораторії мають високу кваліфікацію, спеціальну освіту, а також досвід практичної роботи і готові прийняти до виконання будь-які замовлення, відповідні напрямку діяльності лабораторії.

Науково-технічна база

Лабораторія укомплектована сучасним обладнанням, постійно розширює свої технічні можливості, асортимент випробуваної продукції і спектр вироблених аналізів як нормативними документами України, так і за міжнародними стандартами.

Аккредитація лабораторії

Випробувальна лабораторія «БАСТІКО Україна» акредитована Національним Агенством з Акредитації України, а також міжнародною організацією «GAFTA» та «FOSFA».

Вимоги ДСТУ, ГОСТ, ДСТУ/ISO, ISO.

Національний стандарт вимог до роботи різних типів органів інспекції, розроблений з метою підвищення довіри до органів інспекції. Даний національний стандарт може використовуватися як документ, який містить вимоги щодо акредитації, паритетної оцінки або інших оцінок.

З 1 січня 2016 методом підтвердження було введено в дію національних стандартів ДСТУ EN ISO / IEC 17020 до: 2014 «Оцінка відповідності. Вимоги до роботи різних типів органів з інспектування »(ISO / IEC 17020: 2012). Міжнародний стандарт ISO / IEC 17020 був розроблений з метою підтримки довіри до органів, що здійснюють інспектування. Органи по інспектування проводять оцінки від імені приватних клієнтів, їх головних організацій або державних органів влади, з метою надання інформації про відповідність проінспектованих об’єктів регламентам, стандартам, технічним умовам, інспекційним схемам або контрактам.

ISO / IEC 17020 – діючий міжнародний стандарт, який визначає основні вимоги до органів, які проводять технічну інспекцію всіх типів. Він замінив Європейський стандарт EN 45004: 1995. Вимоги цього стандарту звичайно застосовуються при акредитації інспекційного органу. Однак цей стандарт є хорошим керівництвом для організації та проведення інспекції, навіть якщо акредитація не потрібна. У цій статті наведено окремий випадок застосування стандарту при проведенні неруйнівного контролю зварних з’єднань металоконструкцій.

Кваліфікація співробітників і матеріально-технічна база дозволяє проводити аналізи і сертифікацію якості товару відповідно до вимог ДСТУ, ГОСТ, ISO, IEC, USDA, а також по специфікації.

 

Головною умовою для проведення якісної оцінки, якій повинен відповідати інспекційний орган – це забезпечення неупередженої незалежної експертизи. Процедури забезпечення цього принципу не просто розробляються і застосовуються, а підставою для їх розробки результати попередньої оцінки ризиків чинників, які можуть спричинити необ’єктивність результатів інспектування.

З'язатись з нами