Про компанію

інспекційна компанія

Досвід і професіоналізм

Більш ніж десятирічний досвід роботи наших співробітників в провідних компаніях, що надають послуги з інспектування, гарантує незмінно високий рівень обслуговування.

інспекційна компанія

Гнучка фінансова політика

Послуги нашої компанії легко адаптуються з урахуванням мінливих запитів. Зв’язок з клієнтом на місцевому рівні забезпечує відповідність послуг конкретним потребам клієнта.

інспекційна компанія

Турбота про клієнта

Швидке інформування та прийняття рішень, короткий ланцюжок: співробітник – керівник, постійне навчання персоналу, відсутність бюрократичних затримок.

Інспекційна компанія «БАСТІКО Україна»

«БАСТІКО Україна» – це приватна і незалежна компанія, яка уже більше 10-ти років здійснює всі види інспекцій зернових та олійних вантажів.

 

Ми на ринку з 2007 року і за цей час стали надійними партнерами для провідних компаній Європи, Азії та Близького Сходу. Завдяки такому тісному співробітництву, у нас є змога вирішити найскладніші завдання, пов’язані з перевіркою якості ваших зернових товарів, та надати вам найвищий рівень обслуговування.

 

Серед наших клієнтів не лише українські компанії. «БАСТІКО Україна» інспектує також зернові вантажі. Ми мислимо масштабно і постійно розширюємо географію партнерських та клієнтських зв’язків.

 

«Європейська якість з українськими цінами», – наш девіз. У нас демократична цінова політика, тому вартість інспекції не залежить від вашого місця перебування, а лише від послуг, які ви замовляєте.

 

У 2011 році Інспекційна компанія «БАСТІКО Україна» вийшла на новий рівень – відкрила власну лабораторію на території Одеського селекційно-генетичного інституту НЦНС. Наша лабораторія проводить експертизу якості зерна та продуктів його переробки. За результатами нашого експертного оцінювання ви отримаєте сертифікати, які підтвердять, що ваш зерновий чи олійний вантаж повністю відповідає вимогам FOSFA i GAFTA. «Бастіко Україна» є членом цих асоціацій і пишається своєю репутацією на міжнародному ринку.

 

Переваги «БАСТІКО Україна» :

Лабораторія

Наша компанія має власну дослідницьку лабораторію для проведення усіх видів лабораторних дослідів на території України.

Ціни

``БАСТІКО Україна`` завжди пропонує своїм партнерам та клієнтам демократичні ціни на усі послуги та лабораторні дослідження.

Партнери

Маємо широку мережу закордонних партнерів міжнародного рівня. Співпрацюємо з великими агрокомпаніями на територіі України та за кордоном.

Команда

У компанії працює велика команда досвідчених профессіоналів, знавців своєї справи, які допоможуть вам вирішити будь-яке питання.

Клієнти

Працюємо на постійній основі з великою кулькісттю закордонних клієнтів. Також маємо велику базу клієнтів на території України.

Досвід

Компанія ``БАСТІКО Україна`` має за плечами більше 10 років наполегливої праці, та зарекомендувала себе як лідер у сфері інспектування.

«Бастіко Україна» пропонує вам не лише інспекцію зернових вантажів, а й свій багаторічний досвід та впевненість у якості наданих послуг!